تمامي حقوق فروشگاه برای شرکت تجاري عجيب تو جيب محفوظ می باشد

مردان عجیب و غریب دنیا

استعدادهای خارق العاده

همه ی ما وقتی به دنیا می آییم استعدادهایی داریم. این استعدادها در شکل گیری شخصیت و همچنین شغل آینده ما بسیار تاثیر گذار هستند. اما امروز صحبت ما راجع به استعدادها و توانایی های غیر معمول است. استعدادهایی که قوانین علمی و فیزیکی را به چالش می کشند. توانایی هایی که مردان عجیب و غریب دنیا با آنها زاده شده اند. و وقتی آن ها را کشف کرده اند، به تقویت آن ها پرداختند.

ممکن است در این مقاله به تصاویر ناخوشایندی برخورد کنید. تصاویری که افراد با بدن های خود کارهای خیلی عجیب و شاید حال بهم زنی انجام می دهند. اگر توان دیدن این تصاویر را ندارید، همین الآن این صفحه را ببندید

یک لحظه ببین و بکش

Strange men of the world

Stephen Wiltshire
اولین مرد عجیب و غریب مورد بحث ما استفن ویلشایر است. این مرد حافظه ی بصری دیوانه کننده ای دارد. فقط چند دقیقه با نگاه کردن به یک شهر آن را نقاشی می کند. استفن ۸۰۰ کیلومتر مربع از نیویورک را تنها با یک هلکوپترسواری بیست دقیقه ای کشیده است. مغز او مانند دوربین عکاسی می ماند. فقط چند لحظه به چیزی نگاه می کند . سپس با دیدن تصاویر در ذهن خود نقاشی می کشد. اسفتن سال ۱۹۷۴ در لندن به دنیا آمد. در سه سالگی پزشکان متوجه بیماری اوتیسم در او شدند. همچنین این نقاش خارق العاده خیلی دیر و در سن ۹ سالگی صحبت کردن را به طور کامل یاد گرفت.

-۶۰ درجه سانتیگراد

Strange men of the world

Wim Hof

عدد را دیدید؟ -۶۰ درجه سانتیگراد!!! فریزر شما نهایتا تا -۲۵ درجه سانتیگراد همه مواد غذایی را منجمد می کند. اما این مرد می تواند تا ۶۰ درجه زیر صفر را تحمل کند. رکوردهای جهانی شنا زیر یخ و تماس طولانی مدت با یخ را ثبت کرده است. به گفته ی خودش این کارها را با روش خاصی انجام می دهد. او این روش را به نام خود گذاشته است. همچنین به عنوان سخنران انگیزشی برای مردم از این روش شامل تکنیک های تنفس، یوگا، مدیتیشن و قرار گرفتن مکرر در معرض سرماست، حرف می زند.

ویم را در دنیا به نام مرد یخی می شناسند. ویم در لیمبورگ یکی از شهرهای هلند در خانواده ای نه نفره به سال ۱۹۵۹ دنیا آمد. در سال ۱۹۹۵ همسر خود را به علت خودکشی از دست داد. او غم و اندوه این فقدان را دلیل بر انجام این کارهایش عنوان کرد. برای درک بهتر این مرد عجیب و غریب کافیست زیر دوش آب سرد بروید.  پس از دوش آب سرد آرامش خاصی بر انسان حاکم می شود. البته دمای دوش حتی به صفر درجه هم نمی رسد.

مرد لاستیکی

مرد لاستیکی

Daniel Browning Smith

آقای دنیل منعطف ترین مرد جهان هستند. این آقا چند تا رکورد گینس به نام خودشان ثبت کردند. با تماشای این تصویر و تصاویر دیگر او متوجه می شوید که استخوان برای او معنایی ندارد. او به راحتی درون چمدان جا می شود. آقای اسمیت در سال ۱۹۷۹ در میسیسیپی آمریکا به دنیا آمد. با همین کارهای عجیب و غریبش در حال حاضر بازیگر، مجری تلویزیون، کمدین و بدلکار می باشد.

هر چی بدی می خورم!

مردان عجیب و غریب دنیا

 Michel Lotito

آقای مایکل همه چیز را می خورد. غذای مورد علاقه ی او قرمه سبزی و پیتزا نیست. او علاقه ی خاصی به خوردن فلزات دارد. در فرانسه ایشان به Monsieur “Mouth” Mangetout معروف هستند. در زبان فارسی به معنای مرد همه چیز خور است. مایکل در سال ۱۹۵۰ در فرانسه به دنیا آمد. از ۱۶ سالگی شروع به خوردن چیزهای غیر عادی کرد. معده و اسید معده ی او همواره برای پزشکان یک سوژه ی بسیار جذاب بوده است. جالب است بدانید اگر آقای همه چیز خور غذاهای نرمی همچون موز و تخم مرغ آب پز بخورد، بیمار می شود.

مرد بی درد

مرد بی درد

Tim Cridland

و اما می رسیم به یک تصویر منزجرکننده ی دیگر. ایشان آقای تیم کریدلند هستند. یکی دیگر از مردان عجیب و غریب دنیا که تخصص این آقا در بی دردی است. آقای تیم کارهایی انجام می دهد که برای سایرین بسیار دردناک و سخت است. اولین کار او در ۱۶ سالگی خوردن آتش بود. بلعیدن شمشیر، به سیخ کشیدن بدن، و شوک الکتریکی از دیگر کارهای این مرد عجیب و غریب است. آقای کرید لند این کارها را انجام می دهد و دردی حس نمی کند. این آقا در آمریکا زندگی می کند. در همانجا نمایش هایی اجرا می کند. و زندگی خودش را از همین راه می چرخاند. زامورا شاه شکنجه لقب آقای کریدلند است. رکورد جهانی گینسی به نام ایشان ثبت شده است. در این رکورد به طور همزمان ۱۰۶ سیخ را در بدن خود فرو کرده است.

شاه دندان

شاه دندان
شاه دندان

 Radhakrishnan Velu

این آقای اسم سخت دندان های سختی هم دارد. او اهل مالزی است. او می تواند وزنه هایی با بیش از ۲۰۰ تن را با دندان بکشد. به او شاه دندان نیز می گویند. به گفته ی خودش این استعداد را در ۱۴ سالگی توسط یک گوروی هندی به دست آورده است. او آموخته است که چگونه همه ی قدرت خود را به یک بخش از بدن منعطف کند. او همچنین به عنوان یک رکورد یک قطار ۲۹۷ تنی را تقریبا سه متر با دندان هایش جابجا کرد. با این کار اسم خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کرده است. مردم برای رفتن داخل این کتاب چه کارها که نمی کنند.

چشماتو از حدقه در میارم بیرون

استعدادهای خارق العاده

Claudio Pinto

آقای کلودیو اهل کلمبیا است. در نگاه اول یک آدم عادی بنظر می رسد. اما او هم جزو مردان عجیب و غریب دنیا به حساب می آید. او می تواند تا ۹۵ درصد از چشمش را از حدقه خارج کند. ایشان قبلا راننده ی تاکسی بوده است. اما زمانی که که متوجه استعداد خود و کسب درآمد از آن می شود، کارش را رها می کند. منظور جمله ی عامیانه و تهدید آمیز “چشماتو از حدقه در میارم بیرون” دقیقا همچین عکسی است.😄

نجوای شیر

نجوای شیر

Kevin Richardson

آغاز را با یک مورد عجیب و غریب دلنشین شروع کردیم. پایان را نیز با یک مرد دوست داشتنی می بندیم. این تصویر زیبا متعلق به مردی از آفریقای جنوبی است. ارتباط او با حیوانات بخصوص شیرها بسیار خوب است. او را با لقب نجوای شیر می شناسند. بدین منظور او آموزش هایی را دیده است، و از زمان کودکی شیرها در کنار آن ها غذا خورده و خوابیده است.

عجیب باش و پول در بیار. در این مقاله با افرادی آشنا شدیم که از استعدادهای عجیب خود پول در می آورند. مردم برای تماشای عجایب پول خرج می کنند. البته مورد اول و آخر از استعداد خود استفاده های غیرنمایشی و مفید تر کرده اند.

نویسنده: عجیب تو جیب
هرگونه کپی برداری از محتوا تنها با ذکر نام “عجیب تو جیب” و “درج لینک دقیق محتوا” در سایت مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به لیست انتظار محصول بپیوندید ... جهت اطلاع از موجودی محصول از طریق پست الکترونیک، لطفا ایمیل معتبر خود را وارد نمایید. به محض موجود شدن محصول به صورت خودکار برای شما ایمیل ارسال خواهد شد. جهت اطلاع از موجودی و حراج شدن محصول از طریق پیامک، لطفا به بخش توضیحات محصول مراجعه کنید.