اسلاید شو

اخطار کپی رایت

نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

هدیه خرید نقدی

سامانه پیامکی فروشگاه

پارسیان بانک ایرانیان

شرکت به پرداخت ملت

بانک ملت

 پرداخت آنلاین با کلیه کارت بانک های عضو شبکه شتاب

مزایا و امکانات ویژه، مخصوص مشتریان عضو در فروشگاه

شما مشتریان عزیز با ثبت نامی ساده در بخش "عضویت مشتریان" فروشگاه، بصورت رایگان و همیشگی از مزایا و امکانات ویژه ای بهره مند خواهید شد که تنها مخصوص شما بوده و بقیه مشتریان را شامل نمی شود. اکنون به برخی از این امتیازات در زیر اشاره می کنیم :

1- داشتن یک لیست کامل از سفارشات و خریدهای پستی و نقدی خود در فروشگاه: مشتریان عضو پس از انجام هر خرید پستی و یا نقدی از طریق حساب کاربری خود در فروشگاه، جزئیات کامل خرید خود شامل نام محصول، قیمت، کد پیگیری، تاریخ و ... را به ثبت رسانده و همیشه یک لیست کامل از سفارشات جهت اطلاع خود و همچنین سوابق و اعتبار خرید خود را دارا می باشند.

2- عدم نیاز به ثبت مجدد مشخصات خود در خریدهای بعدی: یکی از مشکلات مشتریان هنگام ثبت مجدد یک سفارش، وارد کردن دوباره اطلاعات و مشخصات قبلی خود هنگام خرید است که اغلب زمان بر بوده و همچنین امکان خطا در ورود اطلاعات را افزایش می دهد. با عضویت در فروشگاه و ورود به حساب کاربری خود هنگام خرید محصول، این مشکل حل شده و اطلاعات شما بصورت خودکار هنگام ثبت محصول نمایش داده می شود.

3- ارسال خبرنامه فروشگاه شامل محصولات جدید، تخفیفات، نتایج قرعه کشی و مسابقات به پست الکترونیک (ایمیل) شما: با عضویت در فروشگاه، اخبار جدیدترین محصولات، تخفیفات، نتایج قرعه کشی و مسابقات و یا هر تغییر و تحول دیگری در فروشگاه از طریق پست الکترونیک شما در حساب کابری، به اطلاعتان خواهد رسید و تنها با چک کردن ایمیل خود، بدون نیاز به مراجعه به سایت از آخرین اخبار فروشگاه مطلع می شوید.

تذکر : هرگز ایمیل شما در معرض هجوم نامه های هرز و غیر مرتبط با مطالب فروشگاه قرار نخواهد گرفت.

4- عضویت رایگان و خودکار در سامانه پیامکی 30007546 تنها پس از انجام یک خرید از فروشگاه: یکی از راهکارهای جدید و جذاب فروشگاه جهت رضایت شما مشتریان گرامی، راه اندازی سامانه پیامکی 30007546 می باشد که از طریق آن می توانید بصورت رایگان از اخبار جدیدترین محصولات فروشگاه، تخفیفات، نتایج قرعه کشی و مسابقات و یا هر تغییر و تحول دیگری در این زمینه آگاه شوید. مزیت این روش این است که شما مشتریان عزیز، دیگر نیازی نیست که برای آگاهی از هر تغییر کوچکی در فروشگاه به سایت ما مراجعه کنید (خصوصا کاربران اینترنت دیال آپ و کم سرعت که با مشکلات متعددی برای اتصال به اینترنت مواجه هستند)، بلکه سامانه پیامکی پیشرفته ما کوچکترین تغییرات موجود را به گوشی همراه شما ارسال می کند تا در صورت لزوم به سایت ما مراجعه کنید. جهت ثبت نام در این سامانه پیامکی پس از عضویت در فروشگاه، فقط کافیست یکبار خرید کرده تا به عنوان مشتری ما شناخته شوید سپس بقیه مراحل عضویت شما در سامانه پیامکی بصورت خودکار انجام خواهد گرفت.

تذکر: در صورت تمایل به لغو عضویت خود از سامانه پیامکی فروشگاه عبارت زیر را به شماره 30007546 پیامک کنید:

(شماره همراه مورد نظر خود) (نام و نام خوانوادگی) laghv (فاصله) ajibtoojib 

5- افزایش سابقه و اعتبار خود در میان مشتریان و اولویت در استفاده از امکانات و مزایای ویژه فروشگاه در آینده: شما مشتریان عزیز با عضویت در فروشگاه و ثبت سفارشات از طریق حساب کاربری خود، با توجه به تعداد و قیمت محصولات خریداری شده توسط شما دارای سابقه و کسب امتیاز نزد ما خواهید شد که این موضوع سبب اولویت در بهره مندی از مزایای آتی فروشگاه نظیر دریافت کوپن خرید، تخفیفات، شانس بیشتر شما در قرعه کشی های آینده و ... نسبت به دیگر مشتریان خواهد بود.

تذکر1: لطفا هنگام عضویت در فروشگاه مشخصات خود را بصورت کامل و صحیح وارد کرده تا هنگام ثبت سفارش با مشکلی مواجه نشوید زیرا هنگام ارسال محصول اطلاعات شما در بخش عضویت مشتریان مد نظر ما قرار میگیرد.

تذکر2: اطلاعات شما نزد ما کاملا محفوظ و محرمانه بوده و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت.

تذکر3: در صورت تمایل به لغو عضویت خود در فروشگاه لطفا درخواست خود را از طریق ایمیل به آدرس AJibTooJib@gmail.com ارسال نمایید.

با تشکر مدیریت فروشگاه

سبد خرید شما
جستجوی محصول

تماس با ما

عضویت مشتریان

نام کاربری:
کلمه عبور:

logo instagram

رهگیری سفارشات پستی
شناسه سفارش :

 

قراردادها و امتیازات

به ajibtoojib.com امتیاز دهید :
با تشکر از حمایت شما