مرجوعی کالا

ما درک میکنیم کالایی که شما سفارش می دهید و برای دریافت آن مدتی را منتظر می مانید چقدر تجربه شیرین و لذت بخشی خواهد بود اگر کالای خریداری شده، سالم و به موقع تحویل شما گردد.

در عجیب تو جیب، جلب رضایت شما مشتریان گرامی همیشه سرلوحه کار ما قرار داشته و صرف هزینه و زمان انتظار شما تا دریافت محصول برای ما اهمیت ویژه ای دارد، از این رو تمامی محصولات فروشگاه قبل از بسته بندی و ارسال به خریدار با دقت تمام مورد بازبینی و بررسی قرار گرفته و در صورت کوچکترین عیب و نقصی تعویض می گردد. ولی چنانچه به هر دلیل پس از تحویل گرفتن کالا متوجه ایراد و نقص فنی در کالای مورد نظر خود شدید با فروشگاه تماس گرفته و سفارش خود را با همان محتوای اولیه ارسالی ظرف مدت 7 روز از زمان تحویل با پست سفارشی به آدرس داخل سایت ارسال نمایید تا پس از دریافت و بررسی توسط فروشگاه، کالای سالم دیگری با هزینه پستی فروشگاه برای شما ارسال و رضایت شما حاصل گردد.

نکته: حتما قبل از عودت کالای مرجوعی با فروشگاه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید و سپس به عودت کالا اقدام کنید در غیر اینصورت فروشگاه مسئولیتی بابت مرجوعی کالای شما و پرداخت وجه آن نمی پذیرد.

نکته: هنگام مرجوع کردن کالا، تمامی محتوای ارسالی داخل بسته بندی باید کامل و مانند زمان دریافت محصول ارسال گردد.