[row v_align=”middle” h_align=”center”] [col span=”10″ span__sm=”12″ divider=”0″ align=”center”] [ux_image id=”3167″ width=”60″ animate=”bounceInRight”]

روش های خرید و ارسال کالا

فروشگاه عجیب تو جیب (AJiBTooJiB) جهت جلب رضایت شما مشتریان عزیز و همچنین آسودگی و اطمینان بیشتر  شما در امر خرید، چندین شیوه خرید را ارائه می کند که شما عزیزان می توانید بنابر تمایل و شرایط خود یکی از این روش ها را برای خرید محصولات استفاده کنید که شرح هر کدام را به همراه جزئیات در زیر ذکر می کنیم :

 ۱- روش های خرید نقدی

  • پرداخت اینترنتی با کارت شتاب: در این روش، ما با بستن قرارداد با بانک ها و اخذ درگاه اینترنتی کار شما را آسان کرده ایم. شما می توانید با همراه داشتن هر نوع کارت بانکی عضو شبکه شتاب براحتی خرید کرده و وجه محصولات خریداری شده خود را از مبلغ موجود در کارت های بانکی خود و بدون دادن هیچ گونه پول فیزیکی بپردازید و سپس منتظر ارسال محصول درب منزل و یا محل کار خود باشید. برای استفاده از این روش که یکی از جدیدترین و بهترین شیوه ها در عصر حاضر می باشد لازم است که قبلا از دستگاه های خودپرداز رمز دوم (رمزخرید اینترنتی) یا رمز پویای کارت خود را دریافت کنید و سپس هنگام خرید، دکمه خرید نقدی را که در زیر هر محصول موجود است کلیک کرده و سپس گزینه درگاه اینترنتی بانک را انتخاب کنید. حالا با اتصال به درگاه بانکی، مشخصات کارت خود نظیر شماره کارت ۱۶ رقمی، کد اعتبار سنجی (CVV2)، رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) یا رمز پویا کارت و تاریخ انقضای کارت را که این اطلاعات بر روی کارت شما موجود می باشد با دقت و بطور صحیح وارد کرده تا خرید شما به سادگی انجام پذیرد. تمامی مراحل ذکر شده در کمتر از یک دقیقه و بدون صرف وقت انجام می پذیرد.
  • واریز به حساب فروشگاه: در این روش که یک شیوه مرسوم و سنتی تر می باشد، کافیست که مبلغ فاکتور کالاهای خریداری شده خود را از طریق پایانه های خودپرداز (عابربانک ها) و نرم افزارهای همراه بانک موبایل کارت به کارت نموده و یا با مراجعه حضوری به بانک و پر نمودن فیش واریز به حساب، وجه محصولات خود را پرداخت کنید. (لیست کامل شماره حساب و کارت های بانکی فروشگاه در بخش شماره حساب ها ذکر شده است.) سپس با مراجعه به سایت و انتخاب محصولات، دکمه خرید نقدی را کلیک کرده و بخش واریز به حساب فروشگاه را انتخاب کنید و اطلاعات دقیق فیش واریزی و یا شماره کارت بانک خود را در فرم مربوطه وارد نموده تا پس از بررسی مبلغ، محصول خریداری شده ظرف مدت کوتاهی توسط مامور پست، تی پاکس، پیک موتوری و یا آزانس درب منزل و یا محل کار شما تحویل داده شود.

نکته: ارسال سفارشات در روش های نقدی ظرف مدت کوتاهی توسط مامور پست، تی پاکس، پیک موتوری و یا آژانس درب منزل و محل کار شما تحویل می گردد و ریسک برگشت خوردن کالا، آماده نبودن مبلغ هنگام مراجعه نامه رسان و پیک و عدم تحویل به موقع در این شیوه از خرید کاملا از بین می رود.

انواع ارسال در خرید های نقدی:

  •  ارسال از طریق پست پیشتاز (Post): پس از انتخاب خرید نقدی، ارسال از طریق پست یکی از گزینه ها می باشد. در این روش ارسال، سفارش شما از طریق پست پیشتاز و ظرف مدت حداکثر ۷۲ ساعت (سه روز) تحویل می گردد. (جهت جلوگیری از برگشت سفارش در ساعات اداری پست “۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر” خود یا اطرافیان در محل حضور داشته باشید)
  • ارسال از طریق تی پاکس (Tipax): پس از انتخاب خرید نقدی، برای افرادی که تمایل به استفاده از ارسال پستی را ندارند و با تی پاکس آشنایی بیشتری دارند، می توانند از این روش استفاده کنند که گاهی اوقات در بعضی از شهرها سریعتر از ارسال های پستی می باشد.
  • ارسال از طریق پیک موتوری: پس از انتخاب خرید نقدی، برای افرادی که ساکن تهران و حومه تهران هستند و به دلیل تعجیل داشتن و یا تمایل به دریافت سفارش در همان روز هستند، گزینه ارسال با پیک موتوری انتخاب مناسب و به صرفه ای است. هر چند در این روش معمولا هزینه ارسال کمی بیشتر از روش پستی و تی پاکس می باشد. (هزینه پیک موتوری با توجه به آدرس تحویل شما متفاوت می باشد.)
  • ارسال از طریق آژانس: پس از انتخاب خرید نقدی، برای افرادی که ساکن تهران و حومه تهران هستند و به دلیل تعجیل داشتن و یا تمایل به دریافت سفارش در همان روز هستند، گزینه ارسال با آژانس نیز گزینه مناسب و مطمئنی است و کالای شما در همان روز دلخواهتان تحویل می گردد. هزینه ارسال در این روش از هزینه ارسال های دیگر کمی بیشتر می باشد. (هزینه آژانس با توجه به آدرس تحویل شما متفاوت می باشد.)

۲- روش خرید پستی

  • در این روش از خرید که به پرداخت در محل (COD) نیز معروف است یکی از شیوه های خوب و مطمئن برای تحویل کالا توسط پست می باشد. فروشگاه عجیب تو جیب با سابقه ای طولانی و بستن قرارداد با اداره پست جمهوری اسلامی ایران موظف شده است که شما ابتدا سفارش خود را درب منزل یا محل کار توسط پست تحویل بگیرید و سپس وجه آنرا به مامور پست پرداخت کنید. این شیوه از خرید فقط جهت جلب اعتماد شما مشتریان عزیز بوده و خواسته ایم با ارائه این خدمت، حق انتخاب بیشتری در خرید به شما داده باشیم. در این روش شما محصولات مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سپس با انتخاب گزینه خرید پستی (پرداخت در محل) سفارش خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. فقط هنگام ثبت سفارش فراموش نشود که اطلاعات خود نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس و کد پستی خود را بصورت کامل و دقیق در فرم سفارش قید کنید تا در هنگام ارسال کالا با مشکلی مواجه نشوید و سفارش برگشت نخورد. همکاران ما پس از تماس و حصول اطمینان از سفارش ثبت شده، کالای خریداری شده را به آدرس شما ارسال خواهند کرد.

نکته: ارسال کالا در روش پرداخت در محل فقط از طریق پست سفارشی بوده و پست پیشتاز یا روش های ارسالی دیگر را نظیر تی پاکس، آژانس یا پیک موتوری شامل نمی شود و زمان دریافت کالا کمی بیشتر از روش های دیگر می باشد.

نکته: امکان برگشت خوردن سفارش در این روش کمی بیشتر از روش های ارسال نقدی می باشد و توصیه ما به شما انجام خرید نقدی و پرداخت مبلغ قبل از ارسال می باشد.

نکته: پس از ثبت سفارش همکاران ما جهت بررسی و اطمینان از صحت مشخصات وارد شده در فرم سفارش با شما تماس می گیرند و در صورت عدم پاسخگویی به تلفن و اطلاعات غلط در فرم خرید، سفارش شما ارسال نخواهد شد.

نکته: جهت جلوگیری از برگشت خوردن سفارشات، خودتان یا اطرافیان در ساعات کاری پست (۸ صبح الی ۴ بعد از ظهر) در محل حضور داشته باشید و یا در صورت عدم حضور حتما خانواده، دوستان و همکارانتان را جهت تحویل کالا در جریان قرار دهید.

نکته: وجه محصول خریداری شده خود را مطابق فاکتور ارائه شده توسط مامور پست پرداخت کنید و از تخفیف و چانه زدن در این باره خودداری کنید.

نکته: به دلیل داشتن ریسک سفارشات برگشتی در شیوه پرداخت در محل و تسویه طولانی مدت پست با فروشگاه، سفارشات با مبلغ بالای ۲۰۰۰۰۰ تومان فقط بصورت خرید نقدی ارسال می شوند و امکان پرداخت در محل ندارد.

۳- روش خرید حضوری از فروشگاه

  • در این شیوه از خرید شما می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه در ساعات ذکر شده داخل سایت خرید خود را انجام داده و سفارشتان را در همان روز دریافت کنید. همچنین در این روش هیچ هزینه ارسال یا خدماتی به سفارش شما تعلق نمی گیرد.
[/col] [/row]